Главная > новини тернопільщини > Як не «пролетіти» Тернополю з аеропортом?

Як не «пролетіти» Тернополю з аеропортом?

26.07.2017 14:31


В Україні останнім часом все частіше почали говорити про авіасполучення: Майже в кожній області ведуться розмови про розвиток, капіталовкладення та перспективи їх летовищ. Що ми на сьогодні маємо? Тернопіль – центральна західноукраїнська область. Мати таке хороше географічне розташування та не використовувати його – щонайменше дивно.

Та яке зараз наше летовище? Чекає на свої кращі роки розвитку. Вам цікаво коли було звідси здійснено останній регулярний авіарейс? 7 років тому за напрямком Тернопіль-Київ. А перед тим були спроби організувати сполучення Тернопіль-Київ-Сімферополь, Тернопіль-Стамбул. На сьогодні аеропорт приймає тільки чартерні літаки, малу авіацію та високопоставлених чиновників, які відвідують нашу область.

В останні роки все більше почали говорити про перетворення летовища на логістичний центр. А що – теж непоганий варіант, враховуючи що наш сусід – Хмельницький з його великим ринком.

 

 

У липні розпочались «баталії» навколо європейського лоукостера «Раян-ейр» –  міський голова Тернополя Сергій Надал запропонував керівництву авіакомпанії наш аеропорт, як ворота для пасажирів. Багато хто говорить, що це неможливо або просто піар. Але зверніть увагу– це летовище зараз майже ніде і ніхто не сприймає серйозно, але чим більше ми про нього згадуватимемо, пропонуватимемо партнерство, тим швидше ми знайдемо йому профільне успішне застосування.

 

Днями у Києві відбулось обговорення перспектив авіації в Україні: подивіться на карти, презентовані учасникам і скажіть чи знайшли ви на них Тернопіль?

 

 

 

Подивіться на наших сусідів – починає відроджуватись Рівненський аеропорт – минулоріч звідти почали запускати чартерні авіарейси до курортних країн, Чернівецький має вже регулярні авіарейси. Про Львів та Івано-Франківськ і мова не йде. До речі, у Франківську навіть планують реконструкцію аеровокзалу.

Тому авіація має шанс на існування в Тернополі і її потрібно розвивати всіма можливими варіантами. Летовище можна перетворити щонайменше у:

-         Вантажний термінал (за прикладом Білої Церкви);

-         Центр малої авіації (зараз це стає популярним, коли малі приватні літаки Cessna заповнюють летовища і кожних вихідних там відбуваються різні заходи);

-         Пасажирський аеропорт (конкурувати з сусідніми стає все важче – порятунком може стати справді бажання окремої авіакомпанії використовувати його як свій хаб, навіть з огляду на те, скільки тернополян знаходиться закордоном).

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x