Главная > новини тернопільщини > Хто відключає цілі під’їзди Тернополя від світла?

Хто відключає цілі під’їзди Тернополя від світла?

11.01.2018 15:56


Вчора у Тернополі на вулиці Мазепи, відразу у двох підїздах пропало світло. У РЕМі сказали, що жодних ремонтних робіт не проводять, в ЖЕК було додзвонитися нереально, відтак мешканці двох підїздів півдня сиділи без світла та тепла. Усе через борги кількох мешканців будинку.

 

Як пише За Збручем, вчора до них звернувся мешканець вулиці Мазепи з будинку №2. Чоловік запевнив, що світло відключили ще вдень, натомість коли нарешті додзвонилися на гарячу лінію міської ради там запевнили, що майстер уже виїхав. Світло з’явилося в 19.30. І майстер повідомив мешканців, що його вимкнули за несплату кількох мешканців будинку.

Чоловік обурений, адже у нього жодних боргів по світлу немає, а він цілий день без світла, інтернету та тепла, бо котел на працює від розетки. 

Мешканець вулиці Мазепи називає це беззаконням та самоуправством з боку енергетиків.

 

Журналісти БезТабу попросили коментар у «Тернопільобленерго». Енергетики  зазначають, що жодних ремонтних, відновлювальних, чи робіт з відключення боржників вчора у цьому  будинку не було. Найімовірніше, сталася або поломка в мережі будинку, або щось робили працівники місцевого ЖЕКу. Електропостачання на вулиці Мазепи уже відновили. Щодо відключення світла через борги, то енергетики називають це абсурдом, адже якщо одна квартира має борг, то від світла відключають тільки дане помешкання, а ні в якому разі не цілий під’їзд чи навіть два. 


Поділитись:Актуальне   
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x