Главная > новини тернопільщини > Господарі Тернопільщини об’єднується заради майбутнього України

Господарі Тернопільщини об’єднується заради майбутнього України

01.06.2020 17:33


20 травня в Україні утворилася нова політична партія – «За майбутнє». Вона об’єднала людей з історіями власного успіху в господарюванні та управлінні. Депутати-мажоритарники, які входять до однойменної групи «За майбутнє» у Верховній Раді, представляють інтереси понад 4,5 млн виборців.


Рік українці чекали змін на краще – на поліпшення життя людей, на покращення бізнес-клімату, на наведення ладу в правоохоронній системі. Та змін на краще не побачили. 

Депутати-мажоритарники несуть відповідальність перед своїми виборцями, знають їхні проблеми і захищають їхні права. Тому йдуть на місцеві вибори й будуть працювати над змінами для всієї країни. Люди повинні знати, що вони є господарями на своїй землі.

Представники партії переконані, що не можна ділити людей на «лівих» і «правих», треба консолідувати суспільство. Партія відкрита до співпраці з представниками різних напрямків і політичних поглядів. 

Днями  в Тернополі створено осередок політичної партії – «За майбутнє».  До неї увійшли люди справи.

Головний орієнтир політичної сили: українці повинні відчувати, що вони – господарі на своїй землі

Партія «За майбутнє» ставить за мету об’єднання України і українців. 

На місце безладу має прийти видимий результат, якого чекає країна.

Спікери:

Іван Чайківський – народний депутат України, член депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України

Володимир Болєщук – депутат Тернопільської обласної ради, голова Тернопільського осередку політичної партії  «За майбутнє»

Андрій Цибульський – депутат Тернопільської обласної ради, заступник голови Тернопільського осередку політичної партії  «За майбутнє»
Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x