Главная > новини тернопільщини > Гордості Тернополя виповнюється 25 років

Гордості Тернополя виповнюється 25 років

15.03.2017 16:27


Муніципальний Галицький камерний оркестр відзначає ювілей.

 

За цей час від дав понад півтори тисячі концертів, музичних дійств, зокрема улюблені містянами новорічно-різдвяні програми «Для тих, хто в дорозі» на залізничному вокзалі.

Під керівництвом диригента Василя Феленчака Галицький оркестр співпрацював з Ніною Матвієнко, Любов’ю Ізтовою, поетесою Ліною Костенко, вокалістом Борисом Репкою.


«Ми служимо людям, граємо все: класику, народні мотиви, сучасні твори. Наше завдання – давати людям відчуття українського духу, відчуття любові до своєї держави. Людям треба, щоб вони прийшли на концерт, послухали музику і вийшли іншими.

Судячи з відгуків наших слухачів, ми справляємось з цим завданням. Я щиро горджусь, що місто має такий оркестр», - розповідає художній керівник оркестру Василь Феленчак.

 

Галицький камерний оркестр добре знають в сусідній Польщі. До слова, він єдиний брав участь в поминальній месі Іоанна Павла ІІ. Окрім нього був лише хор з Кракова.

 

19 березня на сцені Українського дому «Перемога» о 16.00 відбудеться святковий ювілейний концерт. Участь в ньому також візьме участь хор «Зоринка».В програмі – улюблені твори слухачів, серед них твори класики, українська програма, деякі твори з програми «Джаз і не тільки», вітання та інші приємності.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x