Главная > новини тернопільщини > Голова Тернопільської ОДА повинен знайти гроші для медиків, щоб залишитись на посаді

Голова Тернопільської ОДА повинен знайти гроші для медиків, щоб залишитись на посаді

11.05.2020 15:40


Президент України звернувся до деяких голів обласних державних адміністрацій із вимогою виплатити надбавки медикам. В іншому випадку очільники областей можуть залишитися без зарплат, або й без посад. Володимир Труш в «групі ризику».

Ще в середині квітня український уряд переказав кошти для виплати надбавок медикам, які протидіють коронавірусу. І якщо в Тернополі лікарі вже отримали премії (з міського бюджету), то на рівні області, на жаль, оцінили роботу медиків не у всіх районах, інформує Тернопіль1.

Володимир Зеленський зауважив, що наразі чекає на вичерпну інформацію щодо одержання медиками заробітної плати та надбавок з кожної лікарні.

Тож, голова Тернопільської обладержадміністрації наразі має ризики таки залишитись без посади. Адже окрім того, що в окремих районах медики навіть збиралися на протести через заборгованість по зарплаті, то на сторінці офіційного інтернет-представництва Президента України вже більше тижня, як створена петиція з вимогою звільнення голови ТОДА – Володимира Труша. Щоправда, наразі вона набрала 136 голосів із 25-ти тисяч, необхідних для розгляду.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x