Главная > новини тернопільщини > Фейкові поліціянти виманили у літніх краянок майже 100 тисяч гривень

Фейкові поліціянти виманили у літніх краянок майже 100 тисяч гривень

21.09.2018 14:14


Впродовж однієї доби лиходії обдурили пенсіонерок з Тернопільщини на «кругленьку» суму. Задля цього шахраї розігрували добре спланований сценарій дій. Один із них телефонував до жінок похилого віку та вдавав із себе внука чи то сина, котрий збив людину. Після чого у телефону розмову з переляканими матерями й бабусями вступав нібито працівник поліції.

Псевдо-правоохоронець розповідав літнім жителькам області про усю суворість ймовірного покарання їхнього родича відповідно до законодавства, а після пропонував уникнути покарання за допомогою грошей. Цікавим фактом у цій афері виявилося й те, що по так званий викуп за вказаною адресою до стареньких приходив один із шахраїв і забирав бажану готівку. 

Сума збитків потерпілих у телефонних аферах краянок сягає ста тисяч гривень. Кожна з них віддала аферистам щонайменше десять тисяч, – інформують у поліції.Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x