Главная > новини тернопільщини > До іншого суду передадуть апеляційну скаргу вбивці одинадцятикласниці з Тернопільщини

До іншого суду передадуть апеляційну скаргу вбивці одинадцятикласниці з Тернопільщини

21.05.2020 16:22


Тернопільський апеляційний передасть апеляційну скаргу Василя Гнатюка, звинуваченого у вбивстві неповнолітньої, в інший суд. 


Три роки триває судовий розгляд справи про вбивство дівчинки з смт.Вишнівець, випускниці Іринки Мукоїди. На лаві підсудних - Василь Гнатюк, котрому надягнули наручники, коли йому було 16 років. 

Хлопця підозрюють у вбивстві Іринки і судитимуть за двома статтями кримінального кодексу України  - 10 пунктом частини 2 статті 115 ККУ - умисне вбивство, поєднане із згвалтуванням або насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом, і частиною 3 статті 153  - насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, що спричинило особливо тяжкі наслідки.

Сьогодні ж Тернопільський апеляційний суд заявив, що звертатиметься до Верховного Суду України щодо зміни підсудності для розгляду апеляційної скарги захисника обвинуваченого.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x