Главная > новини тернопільщини > Для дослідження підземель у Тернополі немає коштів

Для дослідження підземель у Тернополі немає коштів

15.06.2016 11:44


В одній із петицій тернополяни просили дослідити і відновити підземні шляхи, які пролягають під містом. Прохання підтримали понад 250 однодумців і представники місцевої влади дали свою відповідь.

Бездіяльність місцевої влади щодо дослідження та реставрації системи тернопільських підземель автор петиції називає злочином. Вважає, що їх відновлення та організація туристичних маршрутів покращать інвестиційну привабливість не лише міста, а й області. Тому реставрувати підземні ходи вкрай необхідно.

Отримавши необхідну підтримку у вигляді голосів від тернополян, петицію розглянули у міській раді. З тим, що працювати в цьому напрямку потрібно і важливо, там погоджуються. «Однак, на даний момент, внаслідок обмеженості бюджету, закласти кошти на відповідні роботи не є можливим» - йдеться у відповіді до петиції.

Тому у міській раді рекомендують шукати фінансування для дослідження підземель Тернополя деінде. Зокрема, можна залучитися підтримкою науковців і громадських діячів.


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x