Главная > новини тернопільщини > Дітей, котрі стали жертвами вибуху на Тернопільщині, прооперували

Дітей, котрі стали жертвами вибуху на Тернопільщині, прооперували

08.01.2020 10:12


Дітям, які постраждали через вибух в сільському клубі в Угринові Тернопільської області, зробили операції з пересадки шкіри, про це повідомляє Сьогодні.

Головний лікар обласної дитячої лікарні Григорій Корицький розповів, що діти потрапили до лікарні з опіками відкритих частин тіла, опіками дихальних шляхів і отруєнням чадним газом. Зараз троє з них знаходяться в реанімації, п’ятеро — в хірургічному відділенні.

«Тут стан такий: є важкий, є середньої тяжкості. Всім зробили пересадку шкіри, провели бронхоскопію трьом дітям. Завтра ще п’ятьом дітям проведемо бронхоскопію. Сьогодні окуліст оглядала очі», — розповів заступник головного лікаря Володимир Бєлінський.

Крім того, виконуюча обов’язки голови Угринівської сільської ради Оксана Серена розповіла, що в той день газовики проводили газ до сільради.

«Під час проведення газифікації нашої сільської ради стався витік газу. Яким чином — ми не знаємо, тому що до клубу газ не був підведений. Яким чином газ потрапив в приміщення — поки ми не можемо знати, тому що ще не маємо висновків», — розповіла жінка.

Також відомо, що батькам постраждалих дітей виділять кошти на лікування.

«Було засідання районної комісії з надзвичайних ситуацій, де було ухвалене рішення про виділення матеріальної допомоги постраждалим дітям. Батьки звертатимуться в міру необхідності і та допомога, яка буде потрібна, що стосується лікування, реабілітації, можливо, якась операція буде потрібна — буде виділятися з резервного фонду району. На сьогодні фонд району становить півмільйона гривень», — повідомив виконуючий обов’язки голови Підгаєцької районної адміністрації Іван Криницький.

Джерело: Реально

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x