Главная > новини тернопільщини > Чому у Тернополі не працює «detransport»?

Чому у Тернополі не працює «detransport»?

25.08.2016 16:00


Кілька днів сайт detransport.com.ua, на якому тернополяни відслідковують рух громадського транспорту, не відображає маршруток. По карті курсують лише тролейбуси.

 

Тернополяни цікавляться причиною в соцмережах. В міському управлінні транспорту, комунікацій та зв’язку зізнаються, про проблему знають. Його очільник, Ігор Мединський, точної причини неполадки на сайті назвати не може. Втім, каже, за попередніми даними маршрутки на електронній карті не відображаються, тому що їм вимкнули GPS-навігатори. Річ у тому, що за 2 місяці маршрутчикам не виплатили компенсацію по втратах за перевезення пільговиків, тому вони не мали коштів, аби оплатити GPS-послуги.

 

Саме зараз в управлінні транспорту зібрали нараду щодо цього питання. Якщо причина підтвердиться – шукатимуть гроші для оплати боргу, щоб перевізникам включили GPS і detransport.com.ua запрацював у звичному режимі.

 

 


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x