Главная > новини тернопільщини > Чоловіка із симптомами COVID-19 привезли в тернопільське інфекційне відділення

Чоловіка із симптомами COVID-19 привезли в тернопільське інфекційне відділення

23.03.2020 19:11


У інфекційне відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги госпіталізували із підозрою на коронавірус жителя Монастириського району. Як повідомляє Овід, йому 68 років, він із села Конопківка.

Зі слів очевидців, вчора у нього почалася задишка, піднялася температура. Швидка допомога приїхала вчора близько 18 години. Його привезли спершу в інфекційне відділення Чортківської лікарні. Хоч рентген не показав у легенях запалення. Втім, за кілька годин у нього розвинулася ниркова недостатність, впав тиск. Аби врятувати життя нещасного, його привезли у Тернопіль та під'єднали до апарату штучної вентиляції легень.

За попередньою інформацією, хворий контактував із першою жертвою COVID-19- священник із Заліщиків. Вони разом відвідували похорон у Заліщицькому районі відомого священник Степана Барановського. У селі Іване-Пусте на похороні було 12 священник та кількасот людей.

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x