Главная > новини тернопільщини > Чи вийде з кепського депутата Петра Ландяка добрий мер?

Чи вийде з кепського депутата Петра Ландяка добрий мер?

09.10.2015 12:40


Кандидат у крісло очільника міста від Громадянської позиції "депутатствує" у міській раді з 1998 року. Хоча у передвиборчій агітації він обіцяє відстоювати інтереси міста, його депутатська діяльність свідчить, що він навряд чи це робитиме. Якщо уважно придивитись до того, за що голосував чи не голосував Петро Ландяк, стає зрозумілим - захищати він може лише те, що приносить йому прибуток.

 

Ландяк, як кандидат на міського голову стверджує, що “говорить тільки правду” і різними красивим фразами заявляє про свою “громадянську позицію», але ще кілька місяців і років тому голосування Петра Ландяка демонструвало абсолютно іншу позицію.

Нещодавно журналісти зацікавились діяльністю наших обранців і звернулись до Тернопільскої міської ради щодо голосувань всіх депутатів міської ради цієї каденціїВиявилось, що найбільш вибірковим голосуванням відрізняється саме депутат Петро Ландяк.

З другої половини 2013 року дані по поіменному голосуванню всіх депутатів стали відкритими. Їх можна побачити за посиланням http://rada.te.ua/normativnie-dokument/rishennya-miskoi-rad/

 

Петро Ландяк не просто голосував за сумнівні рішення щодо земельних питань – він був одним з перших, хто натисну в кнопу «ЗА» щодо наступних рішень:

Депутата Петро Ландяк голосував «ЗА»

6 сесія міської ради від 24.02.11, проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6233га під будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Сахарова КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник»

6 сесія міської ради від 24.02.11, проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0760га для розширення території під будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Митрополита Шептицького КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник»

8 сесія міської ради від 19.05.11, проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2га за адресою вул.Живова КП “Підприємство матеріально-технічного забезпечення” Тернопільської міської ради

13 сесія міської ради від 16.08.11, проект рішення Про надання дозволу на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,9957га за адресою вул.Гайова,41а під будівництво групи багатоквартирних житлових будинків суб’єкту підприємницької діяльності Матлі А.М. (того самого, проти якого Ландяк так виступає напередодні виборів)

18 сесія міської ради від 5.01.12, проект рішення Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою просп.С.Бандери,81а виробничому кооперативу “Товариство індивідуальних забудовників “Добробуд” (біля Парку Національного відродження)

25 сесія міської ради від 5.10.12, проект рішення Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,15га за адресою бульв.П.Куліша КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник”

30 сесія міської ради від 22.03.13, проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,7575га для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул.Текстильна КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник”

37 сесія міської ради від 21.09.13, проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0110га для будівництва та реконструкції існуючої зупинки громадського транспорту “вул.Крушельницької” (до центру) відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради

37 сесія міської ради від 21.09.13, проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0201га за адресою вул.Родини Барвінських КП фірмі “Тернопільбудінвестзамовник”

60 сесія міської ради від 30.06.15, проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,17655га за адресою вул.Текстильна,18 ТОВ “Торговий дім «Універсальний». (Петро Ландяк є власником цього підприємства)

За ці всі проекти рішень сесій Тернопільської міської ради депутат Ландяк проголосував «ЗА». Сьогодні він з екранів телевізорів і шпальт газет розповідає, що в Тернополі відбувається дерибан парків та землі, хоча сам безпосередньо брав у цьому участь, будучи депутатом з 1998 року.

Але давайте подивимось за що депутат Ландяк не голосував.

Депутат Петро Ландяк голосував ПРОТИ

14 сесія міської ради від 30.09.11, проект рішення Про внесення змін до рішення міської ради від 16.08.2011р. № 6/13/22 “Про підвищення якості надання послуг теплозабезпечення та гарячого водопостачання загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів, здійснення капіталовкладень з метою підвищення енергоефективності» (встановлення індивідуальних теплових пунктів в садочках і школах)

16 сесія міської ради від 16.12.11, проект рішення Про Програму підтримки парків міста на 2012-2015 роки

19 сесія міської ради від 16.02.12, проект рішення Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2012-2014 роки

20 сесія міської ради від 30.03.12, проект рішення Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Тернопільській дитячо-юнацькій спортивній школі «Екстрім»

20 сесія міської ради від 30.03.12, проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,14га під будівництво храму Святого Андрія Первозванного за адресою вул.Чернівецька релігійній громаді “Парафія святого Андрія Первозванного міста Тернополя Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ»

20 сесія міської ради від 30.03.12, проект рішення Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул.Карпенка релігійній громаді “Парафія Введення в храм Пресвятої Богородиці” м.Тернопіль Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату

22 сесія міської ради від 6.07.12, проект рішення Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Тернопільському обласному Відділенню Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО

26 сесія міської ради від 23.11.12, проект рішення Про звернення до Президента України щодо 11 Тернопільської окремої гвардійської артелерійської Київської орденів Червоного Прапора і Богдана Хмельницького ІІ ступення бригади (відновлення артелерійської бригади)

44 сесія міської ради від 31.01.14, проект рішення Про перейменування майдану Мистецтв м.Тернополя в Площу Героїв Євромайдану.

2015-10-06 03.09.15 pm

Вдумайтесь, що тернопільский депутат не голосував за рішення, яке б увіковічнило подвиг Героїв Євромайдану, хоча  реєструвався перед сесією і був присутній у сесійній залі Тернопільської міської ради.

Саме за ці життєво важливі питання для тернопільської громади депутат Ландяк НЕ ГОЛОСУВАВ.

Перебуваючи у кріслі народного обранця Ландяк сьогодні стверджує, що ніколи не голосував за виділення землі комунальним підприємствам, хоча факти щодо його реального голосування говорять протилежне. Петро Ландяк вельми охоче голосував за земельні питання, які були йому вигідні, особливо за питання про виділення земельних ділянок саме для його приватного підприємства ТОВ “Торговий дім «Універсальний» і саме свої питання він любіював у Тернопільскій міській раді

 

Насправді, ми бачимо по результатам голосувань, що Ландяк просто обдурював своїх виборців і прикривався “бурхливою депутатською діяльністю” у вигляді голосувань за вигідні собі проекти рішень. Що “вибив” для себе депутат на наступних сесіях і які “підніжки” поставив важливим проектам – читайте далі...


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x