Главная > новини тернопільщини > Чи підтримують тернополяни ініціативу Міносвіти про скорочення домашнього завдання для учнів?

Чи підтримують тернополяни ініціативу Міносвіти про скорочення домашнього завдання для учнів?

17.04.2019 17:26


Скоротити домашні завдання для школярів пропонують у Міністерствах освіти та охорони здоров’я. Відтак за новим "Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти" пропонують зміни. Скоротити позашкільне навчання для 3-9 класів до 1 години, а для 10–12 класів до 1,5 години, передає канал Тернопіль1 


Менше домашнього завдання – "за" такі зміни і вчителі, і діти. Переконані, школярі і так перевантажені гуртками та додатковими завданнями. Семикласник Микола кілька разів на тиждень відвідує художню школу та заняття англійської. Тож хлопець каже, хочеться мати більше часу для друзів та відпочинок. А ось думки батьків розділились. Одні кажуть про те, щоб зменшити навантаження на дітей, тим паче в старших класах. Інші ж навпаки за те, щоб домашні завдання були, навіть у першому класі, мовляв діти забагато сидять за комп'ютерами. 

Галина Домбровська - класний керівник 7 класу ТЗОШ №4. Педагог переконана: зменшення домашніх завдань може знизити успішність учнів. Адже для того, щоб засвоїти складний матеріал, його потрібно періодично повторювати та робити додаткові вправи. Тим не менше, вчителі враховують особливості дитини та її зайнятість. В Міністерствах освіти та охорони здоров’я за новим 
"Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти" пропонують скоротити домашнє завдання для учнів 3-9 класів до 1 години, для 10-12 до 1,5 години. А для перших та других класів його взагалі відмінити. Директор ТЗОШ №4 Наталя Левенець вважає, давно потрібно брати приклад з Естонії та Фінляндії, бо у нас діти надто перевтомлені. Наталя Левенець розповідає, головне завдання вчителя провести урок цікаво та доступно. Тоді учні витрачатимуть на домашнє мало часу. Та зазначає, найбільш завантажені - старшокласники. Часто діти не встигають виконати завдання.Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x