Главная > новини тернопільщини > Через негоду на Тернопільщині доведеться пересівати ранні ярі зернові

Через негоду на Тернопільщині доведеться пересівати ранні ярі зернові

15.05.2019 14:55


Посіви ранніх ярих зернових у Тернопільській, Житомирській і Львівській областях потребують пересівання через негоду, разом з тим, у центральних і південних областях посіви перебувають у доброму стані, йдеться в коментарі начальника відділу агрометеорології Українського гідрометеорологічного центру Тетяни Адаменко.

«Є негативна інформація із західних областей. Зокрема, від злив постраждали господарства Тернопільської області, а також Коростенський район Житомирської області і Золочівський район Львівської області», – йдеться у коментарі.

За словами Тетяни Адаменко, сільгоспвиробники цих областей повідомили, що оцінити обсяг втрат доволі складно. Вказується, що поля частково підтоплено, озимі культури побиті градом, а посіви соняшнику і кукурудзи частково змило. «Пересівання на зазначених ділянках проводитиметься після настання оптимальної погоди», – підкреслила Адаменко. Водночас вона зазначила, що у решті областей України зберігається перспектива гарного врожаю для цієї групи зернових.


Джерело: Тижневик "Номер один"

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x