Главная > новини тернопільщини > Будівництву обходу Теребовлі дали «зелене світло»

Будівництву обходу Теребовлі дали «зелене світло»

01.10.2020 14:25


З відремонтованого шляхопроводу на трасі М-19 Доманове–Ковель–Чернівці–Тереблече поблизу села Воля можна побачити частину дороги, котра веде в нікуди. Це відрізок обходу Теребовлі – пострадянський довгобуд, який розпочали у 1987 році. Будівництво було заморожене двічі: у 1991 та 2009 році через відсутність фінансування. Однак, встигли провести важливу підготовку – відвели землю під нову дорогу.

 

Сьогодні частина дороги М-19 проходить через місто Теребовля. Через інтенсивний рух історична частина цього 900-літнього міста зазнає руйнувань. Ми отримуємо скарги громадян на вібрацію, шум та загазованість повітря.

 

Завдяки підтримці Уряду та Укравтодору, розпочато процедуру закупівлі робіт з виготовлення проєкту будівництва обходу Теребовлі. Мова йде про 19,1 кілометра автошляху технічної категорії Iа і 4 мостових переходів загальною довжиною 247 м.п. Процедура закупівлі – на етапі кваліфікації учасників.

 

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області отримала кошти на виготовлення проєкту будівництва протягом 2021 року постановою Кабінету Міністрів України №890 від 23 вересня 2020 року.

 

Відновлення будівництва обходу Теребовлі покращить економічні, екологічні та соціальні показники як міста, так і регіону в цілому. Ми зможемо розвантажити автошлях М-19 та зменшити інтенсивність руху на відремонтованій дорозі у населених пунктах Теребовлянського району.

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x