Главная > новини тернопільщини > Більше мільйона гривень і на Тернопільщині облаштували будинок сімейного типу для родини з дев'ятьма дітьми (фото)

Більше мільйона гривень і на Тернопільщині облаштували будинок сімейного типу для родини з дев'ятьма дітьми (фото)

11.10.2018 18:01


Завдяки фінансуванню з державного та місцевого бюджетів, у селі Жовнівка, Бережанського району, що на Тернопільщині було куплено та облаштовано будинок сімейного типу для родини Данилюків, що виховують п'ятеро прийомних та четверо своїх дітей.


До того родина Олега та Світлани Данилюків проживала у Тернополі та потребувала покращення житлових умов. Відтак з державного бюджету було виділено один мільйон гривень та ще 61 тисячу з місцевого для купівлі, ремонту та облаштування нового житла у селі Жовнівка, що на Бережанщині.


У новий будинок багатодітна родина заселилася ще у вересні.


Додамо, Олег та Світлана Данилюки виховують 9 дітей, п'ятеро яких взяли з притулків. Найстаршому синові - 28 років, наймолодшій дитині - три роки. 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x