Главная > новини тернопільщини > Безкоштовну стоматологію для жителів Тернопільщини відкрили на базі медуніверситету

Безкоштовну стоматологію для жителів Тернопільщини відкрили на базі медуніверситету

05.04.2017 12:50


Додаткова нагода безкоштовно полікувати зуби зявилась у тернополян. У місті почала працювати стоматологічна клініка медуніверситету.

 

Стоматологічна клініка на базі Тернопільського медуніверситету сьогодні відкрила двері для своїх пацієнтів. Заклад приймає тернополян і жителів області за адресою вулиця Чехова, 7.

 

Медклініку відкрили відповідно до постанови Кабміну. Лікарі, які працюють в цій стоматології, мають необхідну ліцензію на медичну стоматологічну практику, запевняє завідувач стоматклінікою Віталій Щерба. Всього штат установи налічує близько 50 працівників. Асистувати стоматологам зможуть студенти-старшокурсники ТДМУ. А от п’ятикурсникам та інтернам дозволять проводити нескладні маніпуляції. Таке поєднання теоретичного навчання із практикою – лише на користь спудеям, впевнені викладачі.

 

В клініці є кафедра дитячої стоматології, хірургії та ортопедії. Усі послуги, а це професійна консультація, санація, базова терапевтична допомога, надаватимуть безкоштовно. Платним буде хіба що ортопедичне протезування.

 

Вихованцям сиротинців, Петриківського геріатричного будинку, дитсадків персонал клініки проводитиме регулярні профілактичні процедури.

 

Для стоматології придбали кілька нових установок. Всього зараз працює 26 механізмів, ортопантомограф, рентгенологічний апарат тощо.

Загалом на устаткування клініки та ремонт витратили 4-5 мільйонів гривень, повідомив ректор Тернопільського медуніверситету Михайло Корда. 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x