Главная > новини тернопільщини > Батьки з Тернопільщини б’ють на сполох через закриття школи-інтернату

Батьки з Тернопільщини б’ють на сполох через закриття школи-інтернату

12.10.2017 14:54


Про закриття школи-інтернату в Чорткові повідомляють батьки учнів, які навчаються в закладі. Свої листи-звернення люди надсилають у ЗМІ та чиновникам

 

Вони повідомляють, що керівництво району збирається припинити діяльність школи-інтернату, де навчаються діти із Чортківського та сусідніх районів. Люди схвильовані, що на найближчій сесії райради це рішення затвердять. Опираючись на постанову Кабміну “Про зміни, що вносять до положення про комісію з питань захисту дитини і Положення про загальноосвітній навчальний заклад”, діти не матимуть права мешкати і навчатись в закладі.

 

Обурені батьки називають таке рішення “геноцидом нації”, адже після закриття, дітям доведеться повертатись в малозабезпечені сім’ї, де немає належного достатку і догляду.

У своєму зверненні наголошують також на меркантильних інтересах, мовляв,  спальний корпус, їдальню і території школи передадуть бізнесменам, повідомляє “Свобода”.

 

Наразі листи ЗМІ підписали 19 батьків, які просять чиновників дослухатись до їхніх слів.

 
Поділитись:Актуальне   
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x