Главная > новини тернопільщини > Багатодітний ветеран АТО з Криму поселився на Бережанщині

Багатодітний ветеран АТО з Криму поселився на Бережанщині

13.05.2020 16:01


На Бережанщині мешкає багатодітна родина переселенців. Чоловік — ветеран АТО, родом із Криму, його дружина — з Херсонщини.

Днями відома тернопільська волонтерка Христина Феціца разом із мешканкою Бережан Галиною Проців відвідали родину і привезли допомогу від благодійників, пише НОВА Тернопільська газета.

“Сьогодні разом з Galyna Protsiv відвідали родину бійця! – написала у Фейсбуці Христина Феціца. Він родом із Криму, дружина – з Херсонщини! Але їм настільки сподобалася Бережанщина, що вони залишили усе і переїхали сюди! Зараз у них важкі умови проживання, біля старенької хати багато роботи. Микола під час служби отримав інвалідність, яку й досі не може оформити через бюрократію з документами! У них з дружиною шестеро чудових діток! Завдяки небайдужим людям, ми відвезли родині телевізор, пиловсмоктувач, крісло-гойдалку, канцтовари, одяг, взуття, матрац, іграшки, яблука, солодощі та ще багато різного! Люди, ви – неймовірні! Разом ми сила”. 

Хто б хотів фінансово долучитися до добрих справ, які робить Христина Феціца, кошти можна перерахувати кошти на її банківський рахунок: 4731 2191 0779 7171.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x