Главная > новини тернопільщини > Associated Press зняли відео про роботу тернопільського моргу просто неба

Associated Press зняли відео про роботу тернопільського моргу просто неба

12.05.2020 16:58


Тернопільським патологоанатомам доводиться працювати у вкрай скрутних умовах під час епідемії коронавірусу. Американська інформаційна агенція Associated Press зняла відео про реалії роботи тернопільського моргу: розтини на подвір’ї та жалюгідні умови праці.

 

Як розповів журналістам патологоанатом Олег Стецюк,  його захисний костюм не був виданий. Медику його пошив товариш.

«Знайомий має взуттєву фабрику і нам пошив (захисні костюми прим.ред.).Ми не отримуємо ні копійки, щоб щось зробити в плані санітарних умов у морзі. Щоб не допустити стоку у міську каналізацію, ми будемо проводити розтин на вулиці у мішку,» - коментує Олег Стецюк.

Також AssociatedPress навідалися у Почаївську лікарню, що у Кременецькому районі, де зараз кількість хворих на коронавірус вимірюється сотнями.

«Якби ви мали померти, то ви би вже померли. Ви вже більше тижня боретеся за життя. Це вже добре, » -  це слова лікаря Івана Венжиновича, який саме оглядає підключену до апарату штучної вентиляції легень стареньку пацієнтку.

«У нас навіть штатного інфекціоніста немає. Сімейна медицина самоусунулася, на мою думку. Сімейні лікарі не відвідують більше хворих. Людей консультують телефоном. Усі бояться заразитися коронавірусом, » - розповідає журналістам Іван Венжинович.

Детальніше у відео:Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x