Главная > новини тернопільщини > Апостол застеріг «тітушок» від участі в силових акціях із захоплення сільськогосподарських підприємств

Апостол застеріг «тітушок» від участі в силових акціях із захоплення сільськогосподарських підприємств

28.02.2019 21:32


Напередодні сезону весняно-польових робіт радник глави МВС Михайло Апостол застеріг від участі в силових акціях із захоплення сільськогосподарських підприємств.


Він зазначив, що на сьогодні практично до нуля зведено ймовірність намагань силового рейдерського захоплення сільськогосподарських підприємств усіх форм власності.

«Реакція на подібні речі з боку співробітників МВС, передусім Національної поліції, спецпідрозділів КОРД буде жорстка, безальтернативна, безкомпромісна і дуже болюча.
Хочу попередити учасників груп, молодиків, які дозволяли собі брати участь у т. зв. силових акціях: навіть не думайте про це, на вас чекатиме невідворотна персональна відповідальність за участь у організованих злочинних діях. 
Спецпідрозділи НП готові знешкодити будь-яку зграю братків, в якому б однострої вони були екіпіровані», - написав він у соцмережі.Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x