Главная > новини тернопільщини > Аграрій з Тернопільщини потрапив до престижного комітету Верховної Ради

Аграрій з Тернопільщини потрапив до престижного комітету Верховної Ради

28.08.2019 13:49


Самовисуванець Іван Чайківський, котрий переміг на мажоритарному окрузі №165, претендує на посаду секретаря Комітету з питань аграрної політики та земельної політики. Про це стало відомо виданню Українська правда.


Затвердити керівний склад комітетів парламенту ще повинен сесійний зал. Також до комітету потрапили представники «Слуги народу» (Микола Сольський) та Іван Кириленко («Батьківщина). 

Іван Чайківський – один із найпотужніших аграріїв Тернопільщини. Заснована ним компанія «Агропродсервіс» працює здебільшого у Тернопільській області. До  складу підприємства входять 22 господарства на Тернопільщині, Прикарпатті, Львівщині та Херсонщині, котрі займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, насінництвом, працюють у сфері послуг (збір та сушіння зерна).


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x