Главная > новини тернопільщини > 9 старовинних костелів відновлюють небайдужі тернополяни

9 старовинних костелів відновлюють небайдужі тернополяни

09.10.2019 12:11


Небайдужі люди згуртувались та вирішили навести порядок у 9-ти закинутих костелах Тернопільщини. Задля такої справи створили благодійний фонд «Пам’ять і любов».

Директор організації та головний ініціатор відновлення споруд Андрій Савчук зазначив, що він прагне до того, аби його діти побачили, якими архітектурними та історичними пам’ятками багата наша держава, пише Терен.

– Спершу це була суто приватна ініціатива, – зізнається пан Андрій. – Хотів, аби мої діти змогли через кілька років побачити архітектуру довоєнної Галичини. Але на викладені в соцмережах світлини костелів, які волонтери звільнили з полону дерев та кущів, почали реагувати інші користувачі. Люди захотіли допомогти копійкою. Тож вихід був один – створити благодійний фонд. Аби мати змогу звітувати про рух коштів. Зацікавились також люди з-за кордону. Разом, сподіваюсь, зрушимо справу з мертвої точки швидше і якісніше.

Перший костел, який вже в черзі на оновлення, скоро набуде іншого вигляду. Волонтери зібрали певні кошти та придбали необхідні матеріали, за допомогою яких побудують новий дах та укріплять стіни.Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x