Главная > новини тернопільщини > 30 мільйонів гривень, 10 розбійних нападів та 5 зловмисників. Правоохоронці затримали банду, що грабувала валютників

30 мільйонів гривень, 10 розбійних нападів та 5 зловмисників. Правоохоронці затримали банду, що грабувала валютників

11.10.2018 15:51


Вчора, 10 жовтня, у місті Чернівці правоохоронці та бійці спецпідрозділу КОРД затримали організовану злочину групу з 5 осіб, що займалася розбійними нападами на людей, що обмінюють гроші.


Зловмисники здійснили 10 розбійних нападів на території п'яти областей України, викравши загалом близько 30 мільйонів гривень. Пересувалися злочинці на автомобілях з іноземними номерами.


Банду затримали під час чергового нападу на валютника з міста Чернівців. Чоловіка побили, забрали 860 тисяч гривень та 12 тисяч євро і вже хотіли тікати, та тут правоохоронці і спецпризначенці провели операцію і затримали усіх п'ятьох учасників злочинної групи.


У ході допитів правоохоронці встановили, що кожен учасник банди мав своє завдання - один був тільки водієм, інший організовував процес, решта нападали та грабували.


Перед нападом, зловмисники детально вивчали маршрути усіх валютників, їхній розпорядок дня і так далі.


Загалом від нападів зловмисників постраждало 10 осіб з Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Вінницької та Житомирської областей.


Сьогодні розпочато досудове розслідування, зловмисникам обирають міру запобіжного заходу.


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x