Главная > новини тернопільщини > 29-річна мешканка Дніпра організувала у Тернополі бізнес по наданню інтимних послуг

29-річна мешканка Дніпра організувала у Тернополі бізнес по наданню інтимних послуг

10.01.2019 16:30


14 осіб з Тернополя, Дніпра, Одеси, Волині, Києва, Херсону організували на теренах файного міста бізнес по наданню інтимних послуг.


Головною фігурою даної бізнес-схеми є 29-річна мешканка Дніпра. Жінка працювала адміністратором на Заході країни і в силу своєї праці була знайома з багатьма дівчатами легкої поведінки.


Тому вирішила організувати у Тернополі бізнес з надання інтимних послуг. До співпраці запросила дівчат з Одеси, Києва, Дніпра, Херсону, Волині, також у бізнесі були водії , що привозили клієнтів чи дівчат і адміністратори, що приймали замовлення. 


За ніч дівчата обслуговували 5-10 чоловік. Година надання інтимних послуг вартувала 1000-1500 гривень. 


Прибутки ділили 50 на 50, між дівчатами та організатором. Адміністратори отримували по 300 гривень за одне замовлення, а водії по 200-300 гривень за одну поїздку. 


Працювала група близько десяти місяців, на сьогодні затримано 5 осіб - організатора, адміністраторів та водіїв. 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x