Главная > новини тернопільщини > 20 кілометрів ниток та 8 тисяч гвинтів використали для створення унікальної Студії Бойової слави у Тернополі

20 кілометрів ниток та 8 тисяч гвинтів використали для створення унікальної Студії Бойової слави у Тернополі

07.12.2017 10:55


Унікальний та неповторний в Україні проект реалізували волонтери, дизайнери та військові в обласному центрі. На території тернопільської окремої артилерійскої бригади відкрили Студію Бойової слави.

 

У своєрідному військовому музеї зібрані десятки експонатів, які своєрідним чином розповідають глядачу про АТО та війну на Сході, про подвиги наших військових, та тих хто ціною власного життя захищав нашу країну від агресора.

 

Центральна інсталяція називається «Вибух» - це чорна композиція у формі того ж вибуху, на її виготовлення дизайнери витратили 20 кілометрів чорної нитки. Всередині вибуху світлові лампочки та фотографії Героїв.

Є також карта України, щоб її зробити , дизайнер Ольга Шаварська разом зі своєю командою день і ніч вкручували 8 тисяч гвинтів.

До того ж, у Студії Бойової слави у Тернополі представлені малюнки дітей, які тривалий час військові зберігали у зоні АТО, пам’ятник українському воїну, бойові трофеї та атрибутика військових.

 


Поділитись:Актуальне   
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x