Главная > новини тернопільщини > 17 травня лемки празникуватимуть у Тернополі

17 травня лемки празникуватимуть у Тернополі

16.05.2018 10:37


У четвер, 17 травня, тернопільські лемки відмічатимуть своє традиційне престольне свято під назвою «кермеш». Урочистості з нагоди вшанування культурних традицій лемків у Тернополі проводяться вже третій рік поспіль.

 

Почнеться дійство о 12 годині з Божественної Літургії в церкві «Вознесіння Господнього».  По завершенню служби Божої в храмі, другим етапом свята стане добре відома лемкам мистецька гостина. По-іншому кажучи, так званий «празник», – пояснили Представники Тернопільського товариства «Лемківщина»

 

Щорічно на фольклорне музичне свято лемківської культури приїздять лемки не тільки з Тернопільщини, а й з усіх областей України та закордону. Переказ легендарних історій,  переспівування старовинних лемківських пісень та інші культурні веселощі – так лемки святкують «кермеш».   


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x