Главная > кнопка справедливості > У Тернополі загострилася «туалетна» проблема

У Тернополі загострилася «туалетна» проблема

04.08.2015 18:05


До редакції нашого сайту надійшла скарга від жительки міста на громадські туалети  у парках Тернополя, зокрема на їхній стан.

 

Щодня зі своїм малям, якому вже два роки, прогулююся рідним містом, найбільше моя дитина любить парки. Остання прогулянка була не дуже вдалою. Нестримне бажання моєї дитини сходити в туалет зіпсувало всю прогулянку.

 

Довгі шукання туалету змусили мене задуматися про те, що їх занадто мало, а якщо і є, то у такому стані, що туди зайти страшно самій. Я вже мовчу про дитину.

 

Нестерпний запах, який врізається навіть у очі, стара плитка, зашурована підлога, двері, що не закриваються, відсутність шнурка для спуску води і, головне, «помічені» сечею стіни.

 

Раніше ще зустрічалися біотуалети, але зараз їх встановлюють хіба на свята.

 

В усіх закладах зараз туалети платні або лише для відвідувачів закладу, а що ж робити пересічному тернополянину з дитиною? Що можуть подумати туристи про місто, зайшовши до громадського клозету? Шановні комунальники, ви в туалет ніколи не ходите?

 

Невесела ситуація, та, надіюся, згодом хтось візьме до уваги мою ситуацію та вирішить цю проблему –  катастрофічний стан туалетів у місті Тернопіль.

 

Матуся

Публікації з рубрики "Кнопка справедливості" не є журналістськими матеріалами і не відображають позицію редакції. Відповідальність за наведені у публікації дані несе дописувач. Редакція зберігає за собою право не публікувати дописи у "Кнопку справедливості", якщо вони містять нецензурну лексику чи наклеп.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x