Главная > кнопка справедливості > Таргани атакують тернополян

Таргани атакують тернополян

27.07.2015 14:40


До редакції нашого сайту звернувся житель Тернополя, який у одному з місцевих продуктових магазинів побачив тарганів. 

 

Вчора я зайшов до магазину "Східний", що знаходиться по вул. С.Бандери 76 по сигарети, а там на мене чекала весела зустріч з непроханими гостями.  

 

В око мені кинулося як по прилавку з сигарами пробіг тарган. Я зробив зауваження продавцю, на що вона відповіла мені, що такого не могло бути і обвинила мене в наклепах. 

 

Жаль, що на той момент у мене під рукою не було телефона з камерою, бо вже неодноразово зустрічався в цьому магазині з "вусатими", а люди давно звикли і не скаржаться, та на мою думку так не повинно бути, адже крім сигарет у цьому магазині продають ще й продукти. 

 

Можливо, причина тому те, що поблизу магазину знаходиться сімейний гуртожиток, де таргани не така вже й рідкість, але чи повинні вони "забігати" у магазин? Реакція продавця мене також збентежила, начебто тут нема нічого страшного. 

 

Не думаю, що хтось би зрадів, якби приніс додому у пакеті з продуктами таргана. Прошу санепідемстанцію Тернополя звернути на таке явище увагу та прийняти міри. 

 

житель східного масиву Георгій

Публікації з рубрики "Кнопка справедливості" не є журналістськими матеріалами і не відображають позицію редакції. Відповідальність за наведені у публікації дані несе дописувач. Редакція зберігає за собою право не публікувати дописи у "Кнопку справедливості", якщо вони містять нецензурну лексику чи наклеп.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x