Главная > кнопка справедливості > Суперництво між церквами Московського та Київського

Суперництво між церквами Московського та Київського

27.02.2015 16:41


Доброго дня!)))
Зараз ми переживаємо дуже скрутний час. За нашу країну моляться всі у світі. А тут, у нас ворогують між собою церкви Московського та Київського Патріархатів.
Я не розумію, для чого втягувати свою віру? Ми ж усі православні, а якою мовою ми молимося, чи якась різниця у відправі нічого не змінює. Віра ж всеодно Українська Православна.
Після одного прикрого випадку, конфлікту з парафіянкою церкви Київського патріархату, боюся комусь говорити, якої я віри.
Звертаюся до усіх парафіян Київського патріархату. Нам усім потрібен мир, єдине, що ми усі можемо робити, то молитися. Починати ворожнечу, чи робити велику різницю між нами не варто.
прошу поставитися з розумінням, обдумати мої слова та помолитися за Україну.

Опублікував: Тетяна

Публікації з рубрики "Кнопка справедливості" не є журналістськими матеріалами і не відображають позицію редакції. Відповідальність за наведені у публікації дані несе дописувач. Редакція зберігає за собою право не публікувати дописи у "Кнопку справедливості", якщо вони містять нецензурну лексику чи наклеп. 

 


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x