Главная > кнопка справедливості > Лікарський маразм на Тернопільщині

Лікарський маразм на Тернопільщині

22.07.2015 16:20


До редакції нашого сайту надійшла скарга жительки Тернопільщини. Цього разу люди скаржаться на роботу лікарів. 

 

Сталося так, що у мене виникли серйозні проблеми зі здоров'ям. Звичайно, що я була змушена звернутися у лікарню. Одна ситуація, з якою мені пощастило стикнутися, здивувала мене неймовірно.

 

Після дового лікування раку, зіткнулася ще із однією проблемою - оформлення групи інвалідності. Так, як робила операцію в онколікарні міста Тернопіль, на обстеження мене направили туди ж. 

 

Мало того, що за інвалідність потрібно було заплатити, то, я ще побачила, як вони знущаються над людьми.

 

Протягом оцікування в черзі на свій прийом, познайомилася з чоловіком на інвалідному візку, без ноги. Він розповів цікаву історію.

 

Комісію, де йому дадуть справку на оформлення допомоги, він проходить уже четвертий рік поспіль. І попри таку печальну ситуацію йому вистачало сили, щоб пожартувати: "начебто за рік у мене нога відросте". 

 

Таке знущання над пацієнтами мені здається недолугим. Зате лікарі з таких пацієнтів отримують стабільну щорічну данину.

 

Звертаюся до влади, якщо можливо з цим щось зробити, то зробіть, бо таких випадків більше, ніж достатньо. 

 

Жителька теребовлянського району Галина Петрівна

Публікації з рубрики "Кнопка справедливості" не є журналістськими матеріалами і не відображають позицію редакції. Відповідальність за наведені у публікації дані несе дописувач. Редакція зберігає за собою право не публікувати дописи у "Кнопку справедливості", якщо вони містять нецензурну лексику чи наклеп.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x