Главная > Актуальне > Замість «ТерКомуналСервіс» Тернопіль прибирають від снігу дві інші фірми

Замість «ТерКомуналСервіс» Тернопіль прибирають від снігу дві інші фірми

19.01.2017 23:54


У міській раді Тернополя уклали договори з двома компаніями, які зобовязалися піклуватися про стан доріг і вулиць обласного центру в зимовий період 2017 року.

 

Станом на сьогодні, за словами в.о. начальника міського управління ЖКГ Олега Соколовського, у Тернополі працюють 10 піскорозкидачів, 11 тротуарних тракторів, 3 грейдери та 4 погружчики. Їх кількість змінюється на 5-6 одиниць залежно від ситуації та потреби.

 

Також на дорогах Тернополя працюють 75 двірників. Функція ще 300 «жеківців» - утримувати у належному стані житлово-комунальне господарство міста.

 

Для цього у системі публічних закупівель ProZorro провели три тендери на суму 10 595 118 грн 90 коп. З переможцями міське управління ЖКГ, благоустрою та екології в особі в.о. начальника Соколовського Олега в останні дні 2016 року, 29 грудня, підписало договори.

 

Так, один із тендерів на суму 3 478 700 грн виграло Тернопільське міське підприємство «Міськшляхрембуд». Його техніка та люди протягом зими 2017 року утримуватимуть у належному стані «Дружбу», Кутківці, Пронятин і мікрорайон «Березовиця».

 

Два інші тендери на прибирання Центру, «Нового світу» та «Сонячного», «Східного» виграло товариство з обмеженою відповідальністю «Авакс Проф». Перший на суму 3 529 461 грн, другий – 3 586 957 грн 90 коп.

 

ТОВ «Авакс Проф» брало участь у трьох тендерах і могло стати монополістом в утриманні вулично-дорожньої мережі Тернополя у зимовий період 2017 року, так як і ТОВ «ТерКомуналСервіс» свого часу. Дії останнього, нагадаємо, під час снігопаду у листопаді 2016 стали однією з причин транспортного колапсу в місті.  Однак юридично ТОВ «Авакс Проф» виглядає більш впевнено. Його статутний капітал дорівнює 60 млн грн, на відміну від 125 тис. грн ТОВ «ТерКомуналСервіс».

 

Окрім переможців, участь у двох тендерах брало ТОВ «Техно-Буд-Центр». Запропонувавши вищу ціну за послуги по утриманню «Центру», «Нового світу» та «Сонячного», «Східного», підприємство програло ТОВ «Авакс Проф», пропозиції якого були вигіднішими.

 

Техніка та люди ТМШРБП «Міськшляхрембуд» і ТОВ «Авакс Проф», згідно з укладеними договорами, приступили до роботи 1 січня 2017 року. В управлінні ЖКГ і відділі технагляду зможуть слідкувати за переміщенням їхніх транспортних засобів за допомогою системи GPS.

 

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x