Главная > Актуальне > Степан Барна хоче, щоб загони тероборони Тернопільщини пройшли стажування в Естонії (відео)

Степан Барна хоче, щоб загони тероборони Тернопільщини пройшли стажування в Естонії (відео)

27.02.2017 17:34


Естонія – це країна, яка навчилася не тільки будувати добру економіку, але й збудувала одну із найефективніших армій в Європі.

 

Естонія має унікальний досвід у підготовці загонів територіальної оборони, і ми в Тернопільській області готові його перейняти. Про це зазначив Голова ОДА Степан Барна під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним послом Естонії в Україні Гертом Антсу.

 

«Наразі ми запозичуємо методологію у галузі теорії – користуючись посібниками, довідниками, матеріалами з Інтернет-мережі. І це є дуже корисним для членів загонів територіальної оборони, які ми вже сформували на території Тернопільської області. Водночас ми були б раді, якби Естонія допомогла нам у цьому процесі більш практично – консультаціями експертів. Слушно було б, якби члени загонів тероборони Естонії могли попрацювати з нашими фахівцями і поділитися своїми досвідом, знаннями, практиками», - зазначив Степан Барна.

 

При цьому Голова ОДА зауважив, що проситиме підготувати окреме клопотання з даного питання.

 

«Також будемо вдячні за надання можливості нашим керівникам загонів територіальної оборони пройти стажування в Естонії у питаннях військової підготовки», - додав Степан Барна.

 

Нагадаємо, Тернопільська область перша та єдина на західній Україні, що розпочала інструкторсько-методичні навчання для загонів територіальної оборони в рамках «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня». Відповідні вишколи уже пройшли представники: Зборівського, Козівського, Кременецького, Шумського, Збаразького, Лановецького,Тернопільського районів та два загони міста Тернопіль.

 

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x